دفاع از پایان نامه

با سلام خدمت دوستان وهمکلاسی های گرامی:

دیروز شنبه مراسم دفاع از پایان نامه من بود، بااینکه تمامی مطالب پایان نامه ام رو مو به مو بلد بودم و تو این 5-6 ماه براشون زحمت کشیده بودم اما بازم یه استرسی داشتم ، بالاخره ساعت 8 صبح شد و رفتم سالن دفاع و از مطالبی که تو این ترم براشون زحمت کشیده بودم و به قول معروف آزموده بودمشون دفاع کردم و خدا رو شکر خوب هم بود. بعد جلسه دفاع دوستان یکی یکی می اومدن و یه تجدید دیداری هم با همکلاسی ها شد بعضی ها دفاع کرده بودند و اومده بودن که اساتید مربوطه پایان نامه هاشون رو امضاء کنن و بعضی از بچه ها هم برای تعیین وقت دفاع اومده بودند، بالاخره یه شور و حال خاصی اونجا برپا بود بعضی ها می گفتن راحت شدیم وبعضی از دوستان هم میگفتن خب حالا چیکار کنیم. تا جایی که من خبر دارم تقریبا نیمی از دوستان تو همین وقت قانونی یک ترم تونسته بودن از پایان نامه هاشون دفاع کنن و بقیه دوستان هم در همین مهرماه جاری قرار بود این مهم رو به انجام برسونن.

به همه دوستانی که مراسم دفاع از پایان نامه رو انجام دادن تبریک میگم و امیدوارم که در تمامی مراحل زندگی موفق و پیروز باشند و برای دوستانی که در ماه جاری از پایان نامه هاشون دفاع می کنن هم آرزوی موفقیت دارم.

/ 3 نظر / 23 بازدید
چت روم

ايام به کام منتظر حضور گرمتان هستم [گل]

فرحناز زارع

با سلام و خسته نباشید خدمت همکلاسی های گرامی خصوصا اقای اکبر پور زحمت کش ،بالاخره هفت خان رستم ما هم تموم شدو دیروز همه چی به خیرو خوشی گذشت انشالله که همه بچه ها یکی یکی دفاع کنن و دیگه تموم شه و برای همتون آرزوی موفقیت در همه مراحل زندگیتونو دارم. درود به همه همکلاسی های ارتباطات 91 [تایید]

کوله پشتی

یافته هایت را با باخته هایت مقایسه کن اگر ” خدا ” را یافتی هر چه باختی مهم نیست . . .