آمار ( دکتر فربد)

 

باسلام به همه دوستان :

کلاس آمارمورخه11/2/92 راس ساعت 30/1 برگزار گردید . استاد محترم دکتر فربد ابتدا فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) را ......

 

تبریک گفتند و سپس به ارائه دروس مربوطه پرداختند ایشان علاوه بر ارائه دروس تاکید فراوان داشتند که دانشجویان از هم اکنون به فکر امتحان پایان ترم باشند و تکالیفی که از آنان خواسته می شود را انجام دهند. در این جلسه تعدادی از دانشجویان هدیه ای معنوی را بمناسبت روز معلم آماده کرده بودند که تقدیم استاد محترم گردید.

لازم بذکر است سه تکلیف برای جلسه آینده مشخص شد که استاد فرمودند تکالیف در برگه هایی جدا انجام و از دانشجویان جمع آوری خواهد شد.

 

------------------------------------------------------------------------------------------

جلسه اول

کلاس آمار استاد محترم دکتر فربد در مورخه 91/12/2  ساعت 14 برگزار گردید . در این جلسه استاد محترم علاوه بر توضیحاتی مبنی نحوه و روش تدریس در س آمار ، در مورد امتحانات کوئیز ، میان ترم ، پایان ترم و همچنین تمرینات و مسائلی که استاد در کلاس مطرح و دانشجویان موظفند آنها را انجام   و در موقع مقرر ارائه دهند، صحبت شد.

دروس اولیه ارائه شده شامل آمار- نماد ، نمایه، واریانس، و.... که بزودی خلاصه دروس ارائه شده در جلسه اول و تمرینات در وبلاگ قرار می گیرد.

---------------------------------------------------------------------------------------

جلسه دوم:

کلاس درس آمار دکتر فربد در مورخه 91/12/16 راس ساعت 1:30 دقیقه بعدازظهر برگزار و همچنین حضور و غیاب نیز انجام شد . استاد محترم به ارائه مباحث جدید درس پرداختند .

----------------------------------------------------------------------------------------

جلسه سوم

باسلام به همه دوستان :

 اولین جلسه درسی بعد از عید در مورخه 28/1/92 راس ساعت 30/1 برگزار گردید و استاد محترم دکتر فربد به توضیح دروس آماری پرداختند و در ضمن ایشان یک تکلیف در مورد بررسی کامل توزیع z  برای هفته آینده مشخص کردند و فرمودند جلسه آینده همه این تکلیف را انجام و در کلاس حاضر شوند.(بزودی تکلیف بر روی وبلاگ قرار می گیرد)

/ 0 نظر / 13 بازدید